GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Pejë, Kosovë Rogovë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:45PejëStacioni Pejë

13:32GjakovëStacioni Gjakovë

Gramozi
3€
2
Ndërrim në: Destani TransPritja: 13 minuta
3

13:45GjakovëStacioni Gjakovë

14:08RogovëStacioni Rogovë

Destani Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 23 minuta
Çmimi total: 3
1

12:45PejëStacioni Pejë

13:35GjakovëStacioni Gjakovë

Juniku Reisen
3€
2
Ndërrim në: Destani TransPritja: 10 minuta
3

13:45GjakovëStacioni Gjakovë

14:08RogovëStacioni Rogovë

Destani Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 23 minuta
Çmimi total: 3
1

13:30PejëStacioni Pejë

14:17GjakovëStacioni Gjakovë

Gramozi
3€
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 13 minuta
3

14:30GjakovëStacioni Gjakovë

14:53RogovëStacioni Rogovë

Atmaxha
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 23 minuta
Çmimi total: 4.5
1

13:45PejëStacioni Pejë

14:32GjakovëStacioni Gjakovë

Erblini
3€
2
Ndërrim në: Xeni ToursPritja: 13 minuta
3

14:45GjakovëStacioni Gjakovë

15:08RogovëStacioni Rogovë

Xeni Tours
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 23 minuta
Çmimi total: 4.5
1

15:30PejëStacioni Pejë

16:17GjakovëStacioni Gjakovë

Gentonisi
3€
2
Ndërrim në: KasumiPritja: 13 minuta
3

16:30GjakovëStacioni Gjakovë

16:53RogovëStacioni Rogovë

Kasumi
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 23 minuta
Çmimi total: 4.5
1

16:00PejëStacioni Pejë

16:47GjakovëStacioni Gjakovë

Edi Tours
3€
2
Ndërrim në: YlliPritja: 13 minuta
3

17:00GjakovëStacioni Gjakovë

17:23RogovëStacioni Rogovë

Ylli
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 23 minuta
Çmimi total: 3
1

16:30PejëStacioni Pejë

17:17GjakovëStacioni Gjakovë

Kastrati
3€
2
Ndërrim në: Zhur ReisenPritja: 13 minuta
3

17:30GjakovëStacioni Gjakovë

17:53RogovëStacioni Rogovë

Zhur Reisen
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 23 minuta
Çmimi total: 4.5
1

16:30PejëStacioni Pejë

17:17GjakovëStacioni Gjakovë

Albi
3€
2
Ndërrim në: Zhur ReisenPritja: 13 minuta
3

17:30GjakovëStacioni Gjakovë

17:53RogovëStacioni Rogovë

Zhur Reisen
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 23 minuta
Çmimi total: 4.5
1

17:00PejëStacioni Pejë

17:47GjakovëStacioni Gjakovë

Gramozi
3€
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 13 minuta
3

18:00GjakovëStacioni Gjakovë

18:23RogovëStacioni Rogovë

Atmaxha
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 23 minuta
Çmimi total: 4.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.