GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Pejë, Kosovë Rekë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:10PejëStacioni Pejë

16:49MitrovicëStacioni Mitrovicë

Valoni Reisen
4€
2
Ndërrim në: Bare-TursPritja: 11 minuta
3

17:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

17:08RekëStacioni Rekë

Bare-Turs
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 58 minuta
Çmimi total: 4
1

15:10PejëStacioni Pejë

16:49MitrovicëStacioni Mitrovicë

Valoni Reisen
4€
2
Ndërrim në: Pa PercaktuarPritja: 11 minuta
3

17:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

17:10RekëStacioni Rekë

Pa Percaktuar
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë
Çmimi total: 4

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.