GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Pejë, Kosovë Mleqan, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

12:20PejëStacioni Pejë

13:06MleqanStacioni Mleqan

13:40Prishtinë

Kujtimi Bus
?€

13:00PejëStacioni Pejë

13:46MleqanStacioni Mleqan

14:20Prishtinë

Ballkani Pejë
?€

13:20PejëStacioni Pejë

14:06MleqanStacioni Mleqan

14:40Prishtinë

Orbita
?€

13:40PejëStacioni Pejë

14:26MleqanStacioni Mleqan

15:00Prishtinë

Monika
?€

14:00PejëStacioni Pejë

14:46MleqanStacioni Mleqan

15:20Prishtinë

Koha
?€

14:40PejëStacioni Pejë

15:26MleqanStacioni Mleqan

16:00Prishtinë

Gjocaj Tours
?€

15:00PejëStacioni Pejë

15:46MleqanStacioni Mleqan

16:20Prishtinë

Mendi
3€

15:20PejëStacioni Pejë

16:06MleqanStacioni Mleqan

16:40Prishtinë

Bashkimi Turist
?€

15:40PejëStacioni Pejë

16:26MleqanStacioni Mleqan

17:00Prishtinë

Pranvera Tours
?€

16:00PejëStacioni Pejë

16:46MleqanStacioni Mleqan

17:20Prishtinë

Koha
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.