GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Pejë, Kosovë Mannheim, Gjermani

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

05:00PejëStacioni Pejë

04:59MannheimStacioni Mannheim

Barileva
90€

05:00PejëStacioni Pejë

04:59MannheimStacioni Mannheim

Deva Tours
80€

07:00PejëStacioni Pejë

06:59MannheimStacioni Mannheim

Deva Tours
80€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:40PejëStacioni Pejë

07:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Pranvera Tours
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 2 orë
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:59MannheimStacioni Mannheim

Deva Tours
80€
Kohëzgjatja totale:~27 orë, 19 minuta
Çmimi total: 80
1

06:20PejëStacioni Pejë

07:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Gjocaj Tours
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 1 orë, 20 minuta
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:59MannheimStacioni Mannheim

Deva Tours
80€
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 39 minuta
Çmimi total: 80
1

06:40PejëStacioni Pejë

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Miroci
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 1 orë
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:59MannheimStacioni Mannheim

Deva Tours
80€
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 19 minuta
Çmimi total: 80
1

07:00PejëStacioni Pejë

08:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Berdyna Tours
5€
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 40 minuta
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:59MannheimStacioni Mannheim

Deva Tours
80€
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 59 minuta
Çmimi total: 85
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.