GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Patras, Greqi Himarë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

23:30PatrasStacioni Patras

06:50VlorëStacioni Vlorë

Ruci Tours
?€
2
Ndërrim në: Trans ElPritja: 51 minuta
3

07:41VlorëStacioni Vlorë

08:41HimarëStacioni Himarë

Trans El
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 11 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.