GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Orllan, Kosovë Nënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:00OrllanStacioni Orllan

14:33PrishtinëStacioni Prishtinë

Batllava Turist
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Tirana MetropolPritja: 27 minuta
3

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:20TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Tirana Metropol
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 20 minuta
Çmimi total: 15
1

15:00OrllanStacioni Orllan

16:33PrishtinëStacioni Prishtinë

Burgia Com
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 27 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:20TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 20 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.