GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Ohër, Maqedonia e Veriut Veles, Maqedonia e Veriut

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:30OhërStacioni Ohër

16:43VelesStacioni Veles

Pa Percaktuar
?den

15:30OhërStacioni Ohër

18:43VelesStacioni Veles

Pa Percaktuar
?den

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:45OhërStacioni Ohër

14:39ShkupStacioni Shkup

Klasik Kompani
250den
2
Ndërrim në: TranskopPritja: 21 minuta
3

15:00ShkupStacioni Shkup

15:55VelesStacioni Veles

Transkop
?den
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 10 minuta
Çmimi total: 250 den
1

11:45OhërStacioni Ohër

14:39ShkupStacioni Shkup

Klasik Kompani
250den
2
Ndërrim në: SamvelPritja: 21 minuta
3

15:00ShkupStacioni Shkup

15:55VelesStacioni Veles

Samvel
?den
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 10 minuta
Çmimi total: 250 den
1

11:45OhërStacioni Ohër

14:39ShkupStacioni Shkup

Klasik Kompani
250den
2
Ndërrim në: Trans BerovoPritja: 36 minuta
3

15:15ShkupStacioni Shkup

16:10VelesStacioni Veles

Trans Berovo
?den
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 25 minuta
Çmimi total: 250 den
1

12:45OhërStacioni Ohër

15:39ShkupStacioni Shkup

Galeb
250den
2
Ndërrim në: Roulet ToursPritja: 21 minuta
3

16:00ShkupStacioni Shkup

16:55VelesStacioni Veles

Roulet Tours
?den
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 10 minuta
Çmimi total: 250 den
1

14:00OhërStacioni Ohër

16:54ShkupStacioni Shkup

Galeb
250den
2
Ndërrim në: Babu TransportationPritja: 26 minuta
3

17:20ShkupStacioni Shkup

18:15VelesStacioni Veles

Babu Transportation
?den
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 15 minuta
Çmimi total: 250 den
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.