GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Orovnik, Maqedonia e Veriut Veles, Maqedonia e Veriut

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:00Ohër

06:10OrovnikStacioni Orovnik

09:13VelesStacioni Veles

Pa Percaktuar
?den

10:00Ohër

10:10OrovnikStacioni Orovnik

13:13VelesStacioni Veles

Pa Percaktuar
?den

13:30Ohër

13:40OrovnikStacioni Orovnik

16:43VelesStacioni Veles

Pa Percaktuar
?den

15:30Ohër

15:40OrovnikStacioni Orovnik

18:43VelesStacioni Veles

Pa Percaktuar
?den

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:10OrovnikStacioni Orovnik

07:50ShkupStacioni Shkup

Euro Linia
?den
2
Ndërrim në: Roulet ToursPritja: 15 minuta
3

08:05ShkupStacioni Shkup

09:00VelesStacioni Veles

Roulet Tours
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 50 minuta
1

05:10OrovnikStacioni Orovnik

07:50ShkupStacioni Shkup

Euro Linia
?den
2
Ndërrim në: Car AtomPritja: 25 minuta
3

08:15ShkupStacioni Shkup

09:10VelesStacioni Veles

Car Atom
?den
Kohëzgjatja totale:~4 orë
1

05:10OrovnikStacioni Orovnik

07:54ShkupStacioni Shkup

Delfina Tours
?den
2
Ndërrim në: Car AtomPritja: 21 minuta
3

08:15ShkupStacioni Shkup

09:10VelesStacioni Veles

Car Atom
?den
Kohëzgjatja totale:~4 orë
1

05:10OrovnikStacioni Orovnik

07:54ShkupStacioni Shkup

Delfina Tours
?den
2
Ndërrim në: Roulet ToursPritja: 36 minuta
3

08:30ShkupStacioni Shkup

09:25VelesStacioni Veles

Roulet Tours
?den
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 15 minuta
1

05:25OrovnikStacioni Orovnik

08:05ShkupStacioni Shkup

Martinoski Struga
?den
2
Ndërrim në: Roulet ToursPritja: 25 minuta
3

08:30ShkupStacioni Shkup

09:25VelesStacioni Veles

Roulet Tours
?den
Kohëzgjatja totale:~4 orë
1

05:40OrovnikStacioni Orovnik

08:24ShkupStacioni Shkup

Galeb
?den
2
Ndërrim në: Pearly-PromPritja: 21 minuta
3

08:45ShkupStacioni Shkup

09:40VelesStacioni Veles

Pearly-Prom
?den
Kohëzgjatja totale:~4 orë
1

05:40OrovnikStacioni Orovnik

08:24ShkupStacioni Shkup

Galeb
?den
2
Ndërrim në: TranskopPritja: 36 minuta
3

09:00ShkupStacioni Shkup

09:55VelesStacioni Veles

Transkop
?den
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 15 minuta
1

05:40OrovnikStacioni Orovnik

08:24ShkupStacioni Shkup

Galeb
?den
2
Ndërrim në: SamvelPritja: 36 minuta
3

09:00ShkupStacioni Shkup

09:55VelesStacioni Veles

Samvel
?den
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 15 minuta
1

05:50OrovnikStacioni Orovnik

08:30ShkupStacioni Shkup

Doko-Trans
?den
2
Ndërrim në: Pearly-PromPritja: 15 minuta
3

08:45ShkupStacioni Shkup

09:40VelesStacioni Veles

Pearly-Prom
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 50 minuta
1

05:50OrovnikStacioni Orovnik

08:30ShkupStacioni Shkup

Doko-Trans
?den
2
Ndërrim në: TranskopPritja: 30 minuta
3

09:00ShkupStacioni Shkup

09:55VelesStacioni Veles

Transkop
?den
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 5 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.