GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Munich, Gjermani Xërxë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

20:30MunichStacioni Munich

17:59PrizrenStacioni Prizren

Fidani Turs
70€
2
Ndërrim në: YlliPritja: 31 minuta
3

18:30PrizrenStacioni Prizren

19:06XërxëStacioni Xërxë

Ylli
?€
Kohëzgjatja totale:~22 orë, 36 minuta
Çmimi total: 70

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.