GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Munich, Gjermani Vërmicë (Prizren), Kosovë

1

14:30MunichStacioni Munich

09:10PrizrenStacioni Prizren

Atmaxha
70€
2
Ndërrim në: Zhur ReisenPritja: 2 orë, 20 minuta
3

11:30PrizrenStacioni Prizren

11:56Vërmicë (Prizren)Stacioni Vërmicë (Prizren)

Zhur Reisen
1.2€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~21 orë, 26 minuta
Çmimi total: 70
1

14:30MunichStacioni Munich

09:10PrizrenStacioni Prizren

Atmaxha
70€
2
Ndërrim në: DardaniPritja: 4 orë, 20 minuta
3

13:30PrizrenStacioni Prizren

13:56Vërmicë (Prizren)Stacioni Vërmicë (Prizren)

Dardani
1€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~23 orë, 26 minuta
Çmimi total: 70
1

15:00MunichStacioni Munich

14:59PrizrenStacioni Prizren

Fershped Reisen
70€
2
Ndërrim në: Zhur ReisenPritja: 2 orë, 31 minuta
3

17:30PrizrenStacioni Prizren

17:56Vërmicë (Prizren)Stacioni Vërmicë (Prizren)

Zhur Reisen
1.2€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 56 minuta
Çmimi total: 70
1

16:30MunichStacioni Munich

16:29PrizrenStacioni Prizren

Deva Tours
70€
2
Ndërrim në: Zhur ReisenPritja: 1 orë, 1 minuta
3

17:30PrizrenStacioni Prizren

17:56Vërmicë (Prizren)Stacioni Vërmicë (Prizren)

Zhur Reisen
1.2€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 26 minuta
Çmimi total: 70
1

17:30MunichStacioni Munich

15:30PrizrenStacioni Prizren

Barileva
70€
2
Ndërrim në: Zhur ReisenPritja: 2 orë
3

17:30PrizrenStacioni Prizren

17:56Vërmicë (Prizren)Stacioni Vërmicë (Prizren)

Zhur Reisen
1.2€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~24 orë, 26 minuta
Çmimi total: 70

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.