GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Sarandë, Shqipëri Vërmicë (Prizren), Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:30SarandëStacioni Sarandë

14:50TiranëStacioni Tiranë

Trans Butrinti
15.5€

Informata

Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Memi ReisenPritja: 40 minuta
3

15:30TiranëStacioni Tiranë

17:50Vërmicë (Prizren)Stacioni Vërmicë (Prizren)

Memi Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 20 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.