GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Mitrovicë, Kosovë Vurzburg, Gjermani

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:45MitrovicëStacioni Mitrovicë

06:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Sion Tours
1.8€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Planet ReisenPritja: 30 minuta
3

07:00PrishtinëStacioni Prishtinë

06:59VurzburgStacioni Vurzburg

Planet Reisen
90€
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 14 minuta
Çmimi total: 90

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.