GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Mitrovicë, Kosovë Shtime, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

19:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

19:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Lindi Tours Vushtri
1.8€
2
Ndërrim në: Nt DardaniPritja: 15 minuta
3

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:29ShtimeStacioni Shtime

Nt Dardani
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 29 minuta
Çmimi total: 1.8
1

19:15MitrovicëStacioni Mitrovicë

19:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Beka Tours
1.5€
2
Ndërrim në: Nt DardaniPritja: 15 minuta
3

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:29ShtimeStacioni Shtime

Nt Dardani
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 14 minuta
Çmimi total: 1.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.