GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Mitrovicë, Kosovë Preshevë, Serbi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:30MitrovicëStacioni Mitrovicë

15:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Union
1.8€
2
Ndërrim në: Veli TransPritja: 30 minuta
3

15:45PrishtinëStacioni Prishtinë

18:05PreshevëStacioni Preshevë

Veli Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 35 minuta
Çmimi total: 1.8
1

14:45MitrovicëStacioni Mitrovicë

15:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Ariani
1.8€
2
Ndërrim në: Veli TransPritja: 15 minuta
3

15:45PrishtinëStacioni Prishtinë

18:05PreshevëStacioni Preshevë

Veli Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 20 minuta
Çmimi total: 1.8
1

15:45MitrovicëStacioni Mitrovicë

16:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Beka Tours
1.5€
2
Ndërrim në: Graniti TransPritja: 35 minuta
3

17:05PrishtinëStacioni Prishtinë

19:25PreshevëStacioni Preshevë

Graniti Trans
5€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 40 minuta
Çmimi total: 6.5
1

16:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

16:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Ariani
1.8€
2
Ndërrim në: Graniti TransPritja: 20 minuta
3

17:05PrishtinëStacioni Prishtinë

19:25PreshevëStacioni Preshevë

Graniti Trans
5€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 25 minuta
Çmimi total: 6.8

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.