GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Preshevë, Serbi Mitrovicë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:30PreshevëStacioni Preshevë

09:50PrishtinëStacioni Prishtinë

Graniti Trans
5€
2
Ndërrim në: QendrimiPritja: 25 minuta
3

10:15PrishtinëStacioni Prishtinë

11:03MitrovicëStacioni Mitrovicë

Qendrimi
1.5€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 33 minuta
Çmimi total: 6.5
1

07:30PreshevëStacioni Preshevë

09:50PrishtinëStacioni Prishtinë

Graniti Trans
5€
2
Ndërrim në: ShkëndijaPritja: 40 minuta
3

10:30PrishtinëStacioni Prishtinë

11:18MitrovicëStacioni Mitrovicë

Shkëndija
1.5€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 48 minuta
Çmimi total: 6.5
1

09:30PreshevëStacioni Preshevë

11:50PrishtinëStacioni Prishtinë

Veli Trans
?€
2
Ndërrim në: UnionPritja: 25 minuta
3

12:15PrishtinëStacioni Prishtinë

13:03MitrovicëStacioni Mitrovicë

Union
1.8€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 33 minuta
Çmimi total: 1.8
1

09:30PreshevëStacioni Preshevë

11:50PrishtinëStacioni Prishtinë

Veli Trans
?€
2
Ndërrim në: UnionPritja: 40 minuta
3

12:30PrishtinëStacioni Prishtinë

13:18MitrovicëStacioni Mitrovicë

Union
1.8€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 48 minuta
Çmimi total: 1.8
1

14:00PreshevëStacioni Preshevë

16:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Graniti Trans
5€
2
Ndërrim në: Lindi Tours VushtriPritja: 25 minuta
3

16:45PrishtinëStacioni Prishtinë

17:33MitrovicëStacioni Mitrovicë

Lindi Tours Vushtri
1.8€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 33 minuta
Çmimi total: 6.8
1

14:00PreshevëStacioni Preshevë

16:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Graniti Trans
5€
2
Ndërrim në: Sion ToursPritja: 40 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:48MitrovicëStacioni Mitrovicë

Sion Tours
1.8€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 48 minuta
Çmimi total: 6.8

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.