GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Mitrovicë, Kosovë Podujevë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

19:15MitrovicëStacioni Mitrovicë

19:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Beka Tours
1.5€
2
Ndërrim në: Besi ToursPritja: 15 minuta
3

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:55PodujevëStacioni Podujevë

Besi Tours
1€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 40 minuta
Çmimi total: 2.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.