GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Mitrovicë, Kosovë Kçiq i Vogël, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

11:30MitrovicëStacioni Mitrovicë

11:39Kçiq i VogëlStacioni Kçiq i Vogël

12:15Prishtinë

Beka Tours
?€

11:45MitrovicëStacioni Mitrovicë

11:54Kçiq i VogëlStacioni Kçiq i Vogël

12:30Prishtinë

Bare-Turs
?€

12:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

12:09Kçiq i VogëlStacioni Kçiq i Vogël

12:45Prishtinë

Besi
?€

12:15MitrovicëStacioni Mitrovicë

12:24Kçiq i VogëlStacioni Kçiq i Vogël

13:00Prishtinë

Qendrimi
?€

12:30MitrovicëStacioni Mitrovicë

12:39Kçiq i VogëlStacioni Kçiq i Vogël

13:15Prishtinë

Aurela Tour
?€

12:45MitrovicëStacioni Mitrovicë

12:54Kçiq i VogëlStacioni Kçiq i Vogël

13:30Prishtinë

Arena-Trav
?€

13:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

13:09Kçiq i VogëlStacioni Kçiq i Vogël

13:45Prishtinë

Qendrimi
?€

13:15MitrovicëStacioni Mitrovicë

13:24Kçiq i VogëlStacioni Kçiq i Vogël

14:00Prishtinë

Shkëndija
?€

13:30MitrovicëStacioni Mitrovicë

13:39Kçiq i VogëlStacioni Kçiq i Vogël

14:15Prishtinë

Blendi Reisen
?€

13:45MitrovicëStacioni Mitrovicë

13:54Kçiq i VogëlStacioni Kçiq i Vogël

14:30Prishtinë

Balli
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.