GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kçiq i Vogël, Kosovë Mitrovicë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

08:00Prishtinë

08:39Kçiq i VogëlStacioni Kçiq i Vogël

08:48MitrovicëStacioni Mitrovicë

Arena-Trav
?€

08:15Prishtinë

08:54Kçiq i VogëlStacioni Kçiq i Vogël

09:03MitrovicëStacioni Mitrovicë

Blendi Reisen
?€

08:30Prishtinë

09:09Kçiq i VogëlStacioni Kçiq i Vogël

09:18MitrovicëStacioni Mitrovicë

Ariani
?€

08:45Prishtinë

09:24Kçiq i VogëlStacioni Kçiq i Vogël

09:33MitrovicëStacioni Mitrovicë

Besi
?€

09:00Prishtinë

09:39Kçiq i VogëlStacioni Kçiq i Vogël

09:48MitrovicëStacioni Mitrovicë

Agjensia Turistike Labinoti
?€

09:15Prishtinë

09:54Kçiq i VogëlStacioni Kçiq i Vogël

10:03MitrovicëStacioni Mitrovicë

Union
?€

09:30Prishtinë

10:09Kçiq i VogëlStacioni Kçiq i Vogël

10:18MitrovicëStacioni Mitrovicë

Balli
?€

09:45Prishtinë

10:24Kçiq i VogëlStacioni Kçiq i Vogël

10:33MitrovicëStacioni Mitrovicë

Balli
?€

10:00Prishtinë

10:39Kçiq i VogëlStacioni Kçiq i Vogël

10:48MitrovicëStacioni Mitrovicë

Beka Tours
?€

10:15Prishtinë

10:54Kçiq i VogëlStacioni Kçiq i Vogël

11:03MitrovicëStacioni Mitrovicë

Qendrimi
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.