GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Mitrovicë, Kosovë Kavajë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

12:30DurrësStacioni Durrës

Union
?€
2
Ndërrim në: Xhejni TravelPritja: 15 minuta
3

12:45DurrësStacioni Durrës

13:10KavajëStacioni Kavajë

Xhejni Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 10 minuta
1

06:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

12:30DurrësStacioni Durrës

Union
?€
2
Ndërrim në: Star - Trans - OrPritja: 20 minuta
3

12:50DurrësStacioni Durrës

13:15KavajëStacioni Kavajë

Star - Trans - Or
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 15 minuta
1

06:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

12:30DurrësStacioni Durrës

Union
?€
2
Ndërrim në: Poliçani TransPritja: 20 minuta
3

12:50DurrësStacioni Durrës

13:15KavajëStacioni Kavajë

Poliçani Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 15 minuta
1

06:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

12:30DurrësStacioni Durrës

Union
?€
2
Ndërrim në: Aldo ToursPritja: 30 minuta
3

13:00DurrësStacioni Durrës

13:25KavajëStacioni Kavajë

Aldo Tours
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 25 minuta
1

06:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

12:30DurrësStacioni Durrës

Union
?€
2
Ndërrim në: BlfPritja: 30 minuta
3

13:00DurrësStacioni Durrës

13:25KavajëStacioni Kavajë

Blf
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 25 minuta
1

06:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

12:30DurrësStacioni Durrës

Union
?€
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 35 minuta
3

13:05DurrësStacioni Durrës

13:30KavajëStacioni Kavajë

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 30 minuta
1

06:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

12:30DurrësStacioni Durrës

Union
?€
2
Ndërrim në: Koha EkspresPritja: 35 minuta
3

13:05DurrësStacioni Durrës

13:30KavajëStacioni Kavajë

Koha Ekspres
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 30 minuta
1

06:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

12:30DurrësStacioni Durrës

Union
?€
2
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 35 minuta
3

13:05DurrësStacioni Durrës

13:30KavajëStacioni Kavajë

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 30 minuta
1

06:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

12:30DurrësStacioni Durrës

Union
?€
2
Ndërrim në: LlucaPritja: 1 orë, 5 minuta
3

13:35DurrësStacioni Durrës

14:00KavajëStacioni Kavajë

Lluca
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~8 orë
1

06:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

12:30DurrësStacioni Durrës

Union
?€
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 1 orë, 5 minuta
3

13:35DurrësStacioni Durrës

14:00KavajëStacioni Kavajë

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~8 orë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.