GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Mitrovicë, Kosovë Heilbronn, Gjermani

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

07:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Ariani
1.8€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 1 orë, 15 minuta
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:59HeilbronnStacioni Heilbronn

Deva Tours
80€
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 59 minuta
Çmimi total: 80
1

07:15MitrovicëStacioni Mitrovicë

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Besi
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 1 orë
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:59HeilbronnStacioni Heilbronn

Deva Tours
80€
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 44 minuta
Çmimi total: 80
1

07:30MitrovicëStacioni Mitrovicë

08:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Agjensia Turistike Labinoti
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 45 minuta
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:59HeilbronnStacioni Heilbronn

Deva Tours
80€
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 29 minuta
Çmimi total: 80
1

07:45MitrovicëStacioni Mitrovicë

08:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Blendi Reisen
1.8€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 30 minuta
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:59HeilbronnStacioni Heilbronn

Deva Tours
80€
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 14 minuta
Çmimi total: 80
1

07:45MitrovicëStacioni Mitrovicë

08:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Union
1.8€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 30 minuta
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:59HeilbronnStacioni Heilbronn

Deva Tours
80€
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 14 minuta
Çmimi total: 80

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.