GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Mitrovicë, Kosovë Ferizaj, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:15MitrovicëStacioni Mitrovicë

07:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Bare-Turs
1.5€
2
Ndërrim në: Dritoni-ReisenPritja: 10 minuta
3

07:10PrishtinëStacioni Prishtinë

08:00FerizajStacioni Ferizaj

Dritoni-Reisen
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 45 minuta
Çmimi total: 3
1

07:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

07:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Ariani
1.8€
2
Ndërrim në: N.T.Sh BekaPritja: 15 minuta
3

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:50FerizajStacioni Ferizaj

N.T.Sh Beka
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 50 minuta
Çmimi total: 3.3
1

07:15MitrovicëStacioni Mitrovicë

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Besi
1.5€
2
Ndërrim në: MedinaPritja: 15 minuta
3

08:15PrishtinëStacioni Prishtinë

09:05FerizajStacioni Ferizaj

Medina
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 50 minuta
Çmimi total: 3
1

07:30MitrovicëStacioni Mitrovicë

08:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Agjensia Turistike Labinoti
1.5€
2
Ndërrim në: Meti TPritja: 15 minuta
3

08:30PrishtinëStacioni Prishtinë

09:20FerizajStacioni Ferizaj

Meti T
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 50 minuta
Çmimi total: 3
1

07:45MitrovicëStacioni Mitrovicë

08:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Blendi Reisen
1.8€
2
Ndërrim në: Arbeni ToursPritja: 15 minuta
3

08:45PrishtinëStacioni Prishtinë

09:35FerizajStacioni Ferizaj

Arbeni Tours
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 50 minuta
Çmimi total: 3.3
1

07:45MitrovicëStacioni Mitrovicë

08:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Union
1.8€
2
Ndërrim në: Arbeni ToursPritja: 15 minuta
3

08:45PrishtinëStacioni Prishtinë

09:35FerizajStacioni Ferizaj

Arbeni Tours
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 50 minuta
Çmimi total: 3.3
1

08:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

08:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Balli
1.8€
2
Ndërrim në: Dritoni-ReisenPritja: 15 minuta
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

09:50FerizajStacioni Ferizaj

Dritoni-Reisen
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 50 minuta
Çmimi total: 3.3
1

09:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

09:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Qendrimi
1.5€
2
Ndërrim në: BallkaniPritja: 15 minuta
3

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:50FerizajStacioni Ferizaj

Ballkani
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 50 minuta
Çmimi total: 3
1

09:15MitrovicëStacioni Mitrovicë

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Shkëndija
1.5€
2
Ndërrim në: Endriti Sh.P.KPritja: 15 minuta
3

10:15PrishtinëStacioni Prishtinë

11:05FerizajStacioni Ferizaj

Endriti Sh.P.K
1€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 50 minuta
Çmimi total: 2.5
1

09:30MitrovicëStacioni Mitrovicë

10:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Blendi Reisen
1.8€
2
Ndërrim në: Albani ToursPritja: 15 minuta
3

10:30PrishtinëStacioni Prishtinë

11:20FerizajStacioni Ferizaj

Albani Tours
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 50 minuta
Çmimi total: 3.3

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.