GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Mitrovicë, Kosovë Çagllavicë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:15MitrovicëStacioni Mitrovicë

07:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Bare-Turs
1.5€
2
Ndërrim në: Dritoni-ReisenPritja: 10 minuta
3

07:10PrishtinëStacioni Prishtinë

07:22ÇagllavicëStacioni Çagllavicë

Dritoni-Reisen
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 7 minuta
Çmimi total: 2
1

06:30MitrovicëStacioni Mitrovicë

07:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Arena-Trav
1.8€
2
Ndërrim në: Nexhi ComercPritja: 10 minuta
3

07:25PrishtinëStacioni Prishtinë

07:37ÇagllavicëStacioni Çagllavicë

Nexhi Comerc
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 7 minuta
Çmimi total: 1.8
1

07:15MitrovicëStacioni Mitrovicë

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Besi
1.5€
2
Ndërrim në: Shala TransPritja: 10 minuta
3

08:10PrishtinëStacioni Prishtinë

08:22ÇagllavicëStacioni Çagllavicë

Shala Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 7 minuta
Çmimi total: 1.5
1

07:30MitrovicëStacioni Mitrovicë

08:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Agjensia Turistike Labinoti
1.5€
2
Ndërrim në: Lipjan Sh.P.KPritja: 10 minuta
3

08:25PrishtinëStacioni Prishtinë

08:37ÇagllavicëStacioni Çagllavicë

Lipjan Sh.P.K
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 7 minuta
Çmimi total: 2
1

07:30MitrovicëStacioni Mitrovicë

08:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Agjensia Turistike Labinoti
1.5€
2
Ndërrim në: Lipjan Sh.P.KPritja: 10 minuta
3

08:25PrishtinëStacioni Prishtinë

08:37ÇagllavicëStacioni Çagllavicë

Lipjan Sh.P.K
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 7 minuta
Çmimi total: 2
1

07:45MitrovicëStacioni Mitrovicë

08:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Blendi Reisen
1.8€
2
Ndërrim në: ErxhaniPritja: 10 minuta
3

08:40PrishtinëStacioni Prishtinë

08:53ÇagllavicëStacioni Çagllavicë

Erxhani
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 8 minuta
Çmimi total: 1.8
1

07:45MitrovicëStacioni Mitrovicë

08:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Union
1.8€
2
Ndërrim në: ErxhaniPritja: 10 minuta
3

08:40PrishtinëStacioni Prishtinë

08:53ÇagllavicëStacioni Çagllavicë

Erxhani
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 8 minuta
Çmimi total: 1.8
1

08:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

08:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Balli
1.8€
2
Ndërrim në: EdisonPritja: 10 minuta
3

08:55PrishtinëStacioni Prishtinë

09:07ÇagllavicëStacioni Çagllavicë

Edison
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 7 minuta
Çmimi total: 2.3
1

09:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

09:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Qendrimi
1.5€
2
Ndërrim në: Mir TursPritja: 10 minuta
3

09:55PrishtinëStacioni Prishtinë

10:05ÇagllavicëStacioni Çagllavicë

Mir Turs
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 5 minuta
Çmimi total: 1.5
1

10:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

10:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Aurela Tour
1.5€
2
Ndërrim në: ErxhaniPritja: 10 minuta
3

10:55PrishtinëStacioni Prishtinë

11:08ÇagllavicëStacioni Çagllavicë

Erxhani
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 8 minuta
Çmimi total: 1.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.