GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Mitrovicë, Kosovë Balshaj, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

05:45MitrovicëStacioni Mitrovicë

06:18BalshajStacioni Balshaj

06:30Prishtinë

Sion Tours
?€

06:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

06:33BalshajStacioni Balshaj

06:45Prishtinë

Shkëndija
?€

06:15MitrovicëStacioni Mitrovicë

06:48BalshajStacioni Balshaj

07:00Prishtinë

Bare-Turs
?€

06:30MitrovicëStacioni Mitrovicë

07:03BalshajStacioni Balshaj

07:15Prishtinë

Arena-Trav
?€

07:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

07:33BalshajStacioni Balshaj

07:45Prishtinë

Ariani
?€

07:15MitrovicëStacioni Mitrovicë

07:48BalshajStacioni Balshaj

08:00Prishtinë

Besi
?€

07:30MitrovicëStacioni Mitrovicë

08:03BalshajStacioni Balshaj

08:15Prishtinë

Agjensia Turistike Labinoti
?€

07:45MitrovicëStacioni Mitrovicë

07:18BalshajStacioni Balshaj

08:30Prishtinë

Blendi Reisen
?€

07:45MitrovicëStacioni Mitrovicë

08:18BalshajStacioni Balshaj

08:30Prishtinë

Union
?€

08:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

08:33BalshajStacioni Balshaj

08:45Prishtinë

Balli
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.