GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Milot, Shqipëri Sarandë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:08MilotStacioni Milot

15:02TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 58 minuta
3

16:00TiranëStacioni Tiranë

20:15SarandëStacioni Sarandë

Tisa Travel
15.5€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 7 minuta
1

14:17MilotStacioni Milot

15:11TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 49 minuta
3

16:00TiranëStacioni Tiranë

20:15SarandëStacioni Sarandë

Tisa Travel
15.5€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 58 minuta
1

14:22MilotStacioni Milot

15:16TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 44 minuta
3

16:00TiranëStacioni Tiranë

20:15SarandëStacioni Sarandë

Tisa Travel
15.5€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 53 minuta
1

14:23MilotStacioni Milot

15:17TiranëStacioni Tiranë

Beam Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 43 minuta
3

16:00TiranëStacioni Tiranë

20:15SarandëStacioni Sarandë

Tisa Travel
15.5€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 52 minuta
1

14:50MilotStacioni Milot

15:44TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 16 minuta
3

16:00TiranëStacioni Tiranë

20:15SarandëStacioni Sarandë

Tisa Travel
15.5€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 25 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.