GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Malishevë, Kosovë Nënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:25MalishevëStacioni Malishevë

07:22PrizrenStacioni Prizren

Lindi
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Gashi TravelPritja: 38 minuta
3

08:00PrizrenStacioni Prizren

10:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Gashi Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 35 minuta
Çmimi total: 15
1

08:36MalishevëStacioni Malishevë

09:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Mendi Tours
3€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vellezrit ThaqiPritja: 30 minuta
3

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

13:20TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Vellezrit Thaqi
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 44 minuta
Çmimi total: 15
1

13:00MalishevëStacioni Malishevë

13:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Korabi
3€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arbeni ToursPritja: 43 minuta
3

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

18:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Arbeni Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë
Çmimi total: 15
1

15:26MalishevëStacioni Malishevë

16:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Shehu 2000
3€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 40 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:20TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 54 minuta
Çmimi total: 15
1

15:30MalishevëStacioni Malishevë

16:17PrishtinëStacioni Prishtinë

Shehu 2000
3€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 43 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:20TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 50 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.