GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Malishevë (Gjilan), Kosovë Hogosht, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:15Malishevë (Gjilan)Stacioni Malishevë (Gjilan)

13:21GjilanStacioni Gjilan

Admiri Trans
?€
2
Ndërrim në: Alp ComercPritja: 9 minuta
3

13:30GjilanStacioni Gjilan

14:18HogoshtStacioni Hogosht

Alp Comerc
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 3 minuta
Çmimi total: 1.5
1

18:15Malishevë (Gjilan)Stacioni Malishevë (Gjilan)

18:21GjilanStacioni Gjilan

Admiri Trans
?€
2
Ndërrim në: Alp ComercPritja: 9 minuta
3

18:30GjilanStacioni Gjilan

19:18HogoshtStacioni Hogosht

Alp Comerc
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 3 minuta
Çmimi total: 1.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.