GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Hogosht, Kosovë Malishevë (Gjilan), Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:00HogoshtStacioni Hogosht

16:48GjilanStacioni Gjilan

Mensi
1.5€
2
Ndërrim në: Admiri TransPritja: 12 minuta
3

17:00GjilanStacioni Gjilan

17:06Malishevë (Gjilan)Stacioni Malishevë (Gjilan)

Admiri Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 6 minuta
Çmimi total: 1.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.