GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lushnje, Shqipëri Krujë, Shqipëri

1

06:41LushnjeStacioni Lushnje

07:44DurrësStacioni Durrës

Alfa Day
?Lekë
2
Ndërrim në: DurresiPritja: 16 minuta
3

08:00DurrësStacioni Durrës

08:47KrujëStacioni Krujë

Durresi
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 6 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
1

06:45LushnjeStacioni Lushnje

07:48DurrësStacioni Durrës

Koha Ekspres
?Lekë
2
Ndërrim në: DurresiPritja: 12 minuta
3

08:00DurrësStacioni Durrës

08:47KrujëStacioni Krujë

Durresi
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 2 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
1

08:11LushnjeStacioni Lushnje

09:20DurrësStacioni Durrës

Niagara-Kr
?Lekë
2
Ndërrim në: DurresiPritja: 10 minuta
3

09:30DurrësStacioni Durrës

10:17KrujëStacioni Krujë

Durresi
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 6 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
1

08:18LushnjeStacioni Lushnje

09:21DurrësStacioni Durrës

Dashi
?Lekë
2
Ndërrim në: DurresiPritja: 9 minuta
3

09:30DurrësStacioni Durrës

10:17KrujëStacioni Krujë

Durresi
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 59 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
1

08:20LushnjeStacioni Lushnje

09:16DurrësStacioni Durrës

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: DurresiPritja: 14 minuta
3

09:30DurrësStacioni Durrës

10:17KrujëStacioni Krujë

Durresi
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 57 minuta
Çmimi total: 100 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.