GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lumth, Shqipëri Belorta, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

04:45Fier

05:07LumthStacioni Lumth

08:57BelortaStacioni Belorta

09:23Kapshticë

Kompakt
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:07LumthStacioni Lumth

08:46KorçëStacioni Korçë

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 44 minuta
3

09:30KorçëStacioni Korçë

09:41BelortaStacioni Belorta

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 34 minuta
1

05:22LumthStacioni Lumth

09:01KorçëStacioni Korçë

Çuko
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 29 minuta
3

09:30KorçëStacioni Korçë

09:41BelortaStacioni Belorta

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 19 minuta
1

05:37LumthStacioni Lumth

07:26LibrazhdStacioni Librazhd

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: ArmedPritja: 39 minuta
3

08:05LibrazhdStacioni Librazhd

09:59BelortaStacioni Belorta

Armed
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 22 minuta
1

08:16LumthStacioni Lumth

11:55KorçëStacioni Korçë

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Xhea TransPritja: 35 minuta
3

12:30KorçëStacioni Korçë

12:41BelortaStacioni Belorta

Xhea Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 25 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.