GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lumalas, Shqipëri Ersekë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:00Tiranë

08:52LumalasStacioni Lumalas

09:56ErsekëStacioni Ersekë

Eno Sh.P.K
?Lekë

06:00Durrës

09:44LumalasStacioni Lumalas

10:48ErsekëStacioni Ersekë

Xhejni Travel
?Lekë

10:00Tiranë

12:52LumalasStacioni Lumalas

13:56ErsekëStacioni Ersekë

Er - Trans
?Lekë

12:45Durrës

16:29LumalasStacioni Lumalas

17:33ErsekëStacioni Ersekë

Xhejni Travel
?Lekë

14:30Tiranë

17:22LumalasStacioni Lumalas

18:26ErsekëStacioni Ersekë

Er - Trans
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:34LumalasStacioni Lumalas

09:45KorçëStacioni Korçë

Ar Bus
?Lekë
2
Ndërrim në: Xhejni TravelPritja: 10 minuta
3

09:55KorçëStacioni Korçë

10:48ErsekëStacioni Ersekë

Xhejni Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 14 minuta
1

11:37LumalasStacioni Lumalas

11:48KorçëStacioni Korçë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Er - TransPritja: 12 minuta
3

12:00KorçëStacioni Korçë

12:53ErsekëStacioni Ersekë

Er - Trans
200Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 16 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.