GjirafaTravel

40,000+ bileta të shitura me Gjirafa Travel.

Rezervo Online biletën e autobusit nga Lulëzim, Shqipëri Berat, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

08:30Gjirokastër

09:16LulëzimStacioni Lulëzim

11:30BeratStacioni Berat

Argjiro SH.P.K
?€

08:00Sarandë

09:44LulëzimStacioni Lulëzim

12:01BeratStacioni Berat

Trans Dea
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

05:21LulëzimStacioni Lulëzim

06:39LushnjeStacioni Lushnje

Tepelena-Transport
?Lekë
Ndërrim në: Koha EkspresPritja: 21 minuta

07:00LushnjeStacioni Lushnje

07:53BeratStacioni Berat

Koha Ekspres
200Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 32 minuta

05:21LulëzimStacioni Lulëzim

06:39LushnjeStacioni Lushnje

Tepelena-Transport
?Lekë
Ndërrim në: Koha EkspresPritja: 21 minuta

07:00LushnjeStacioni Lushnje

08:01BeratStacioni Berat

Koha Ekspres
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 40 minuta

05:21LulëzimStacioni Lulëzim

06:39LushnjeStacioni Lushnje

Tepelena-Transport
?Lekë
Ndërrim në: Tibe Sh.P.KPritja: 26 minuta

07:05LushnjeStacioni Lushnje

07:55BeratStacioni Berat

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 34 minuta

06:21LulëzimStacioni Lulëzim

07:39LushnjeStacioni Lushnje

Tepelena-Transport
?Lekë
Ndërrim në: LedjanPritja: 15 minuta

07:54LushnjeStacioni Lushnje

08:47BeratStacioni Berat

Ledjan
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 26 minuta

06:21LulëzimStacioni Lulëzim

07:39LushnjeStacioni Lushnje

Tepelena-Transport
?Lekë
Ndërrim në: Tibe Sh.P.KPritja: 16 minuta

07:55LushnjeStacioni Lushnje

08:45BeratStacioni Berat

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 24 minuta

06:46LulëzimStacioni Lulëzim

08:06LushnjeStacioni Lushnje

Argjiro SH.P.K
?Lekë
Ndërrim në: Star - Trans - OrPritja: 24 minuta

08:30LushnjeStacioni Lushnje

09:23BeratStacioni Berat

Star - Trans - Or
200Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 37 minuta

07:14LulëzimStacioni Lulëzim

08:47LushnjeStacioni Lushnje

Butrinti Transport
?Lekë
Ndërrim në: Tibe Sh.P.KPritja: 23 minuta

09:10LushnjeStacioni Lushnje

10:00BeratStacioni Berat

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 46 minuta

07:44LulëzimStacioni Lulëzim

09:17LushnjeStacioni Lushnje

Butrinti Transport
?Lekë
Ndërrim në: Star - Trans - OrPritja: 13 minuta

09:30LushnjeStacioni Lushnje

10:23BeratStacioni Berat

Star - Trans - Or
200Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 39 minuta

07:44LulëzimStacioni Lulëzim

09:17LushnjeStacioni Lushnje

Butrinti Transport
?Lekë
Ndërrim në: LedjanPritja: 22 minuta

09:39LushnjeStacioni Lushnje

10:32BeratStacioni Berat

Ledjan
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 48 minuta

07:44LulëzimStacioni Lulëzim

09:17LushnjeStacioni Lushnje

Butrinti Transport
?Lekë
Ndërrim në: Tibe Sh.P.KPritja: 23 minuta

09:40LushnjeStacioni Lushnje

10:30BeratStacioni Berat

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 46 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.