GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lublanë, Slloveni Fushë Kosovë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:00LublanëStacioni Lublanë

04:15PrishtinëStacioni Prishtinë

R-GASHI
50€
2
Ndërrim në: EronaPritja: 3 orë
3

07:15PrishtinëStacioni Prishtinë

07:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Erona
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~14 orë, 30 minuta
Çmimi total: 50

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.