GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lubizhdë, Kosovë Lipjan, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:35Prizren

15:40LubizhdëStacioni Lubizhdë

17:10LipjanStacioni Lipjan

17:32Prishtinë

Jeta
?€

16:00Prizren

16:05LubizhdëStacioni Lubizhdë

17:35LipjanStacioni Lipjan

17:57Prishtinë

Zhur Tours
?€

16:40Prizren

16:45LubizhdëStacioni Lubizhdë

18:15LipjanStacioni Lipjan

18:37Prishtinë

Bres Turs
?€

17:30Prizren

17:15LubizhdëStacioni Lubizhdë

18:45LipjanStacioni Lipjan

19:30Prishtinë

Nt Dardani
?€

18:00Prizren

18:05LubizhdëStacioni Lubizhdë

19:35LipjanStacioni Lipjan

19:57Prishtinë

Dardi
?€

19:00Prizren

19:05LubizhdëStacioni Lubizhdë

20:19LipjanStacioni Lipjan

20:20Prishtinë

Bres Turs
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:39LubizhdëStacioni Lubizhdë

15:45PrizrenStacioni Prizren

Bashkimi Reisen
?€
2
Ndërrim në: Zhur ToursPritja: 15 minuta
3

16:00PrizrenStacioni Prizren

17:35LipjanStacioni Lipjan

Zhur Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 56 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.