GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Lozana, Zvicër Preshevë, Serbi

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

14:00LozanaStacioni Lozana

13:59PreshevëStacioni Preshevë

Durmo Tours
100€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:00LozanaStacioni Lozana

16:00GjilanStacioni Gjilan

Sharr Travel
100€
2
Ndërrim në: Graniti TransPritja: 2 orë, 30 minuta
3

18:30GjilanStacioni Gjilan

19:05PreshevëStacioni Preshevë

Graniti Trans
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 5 minuta
Çmimi total: 100
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.