GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Livoç i Poshtëm, Kosovë Shtime, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:06Livoç i PoshtëmStacioni Livoç i Poshtëm

13:49FerizajStacioni Ferizaj

Hani Trans
2.3€
2
Ndërrim në: Dili ComercPritja: 11 minuta
3

14:00FerizajStacioni Ferizaj

14:15ShtimeStacioni Shtime

Dili Comerc
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 9 minuta
Çmimi total: 2.8
1

15:06Livoç i PoshtëmStacioni Livoç i Poshtëm

15:49FerizajStacioni Ferizaj

Meti T
2.3€
2
Ndërrim në: Dili ComercPritja: 11 minuta
3

16:00FerizajStacioni Ferizaj

16:15ShtimeStacioni Shtime

Dili Comerc
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 9 minuta
Çmimi total: 2.8
1

15:06Livoç i PoshtëmStacioni Livoç i Poshtëm

15:49FerizajStacioni Ferizaj

Meti T
2.3€
2
Ndërrim në: Dili ComercPritja: 11 minuta
3

16:00FerizajStacioni Ferizaj

16:19ShtimeStacioni Shtime

Dili Comerc
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 13 minuta
Çmimi total: 2.3
1

15:46Livoç i PoshtëmStacioni Livoç i Poshtëm

16:29FerizajStacioni Ferizaj

Ballkani
2.3€
2
Ndërrim në: Dili ComercPritja: 11 minuta
3

16:40FerizajStacioni Ferizaj

16:55ShtimeStacioni Shtime

Dili Comerc
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 9 minuta
Çmimi total: 2.8
1

16:06Livoç i PoshtëmStacioni Livoç i Poshtëm

16:49FerizajStacioni Ferizaj

Xeni Trans
2.3€
2
Ndërrim në: Arbeni ToursPritja: 11 minuta
3

17:00FerizajStacioni Ferizaj

17:15ShtimeStacioni Shtime

Arbeni Tours
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 9 minuta
Çmimi total: 2.8
1

16:26Livoç i PoshtëmStacioni Livoç i Poshtëm

17:09FerizajStacioni Ferizaj

Herolindi
2.3€
2
Ndërrim në: Dili ComercPritja: 11 minuta
3

17:20FerizajStacioni Ferizaj

17:35ShtimeStacioni Shtime

Dili Comerc
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 9 minuta
Çmimi total: 2.8
1

17:06Livoç i PoshtëmStacioni Livoç i Poshtëm

17:49FerizajStacioni Ferizaj

Mimoza 93
?€
2
Ndërrim në: Dili ComercPritja: 11 minuta
3

18:00FerizajStacioni Ferizaj

18:15ShtimeStacioni Shtime

Dili Comerc
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 9 minuta
Çmimi total: 0.5
1

17:06Livoç i PoshtëmStacioni Livoç i Poshtëm

17:49FerizajStacioni Ferizaj

Mimoza 93
?€
2
Ndërrim në: Dili ComercPritja: 11 minuta
3

18:00FerizajStacioni Ferizaj

18:19ShtimeStacioni Shtime

Dili Comerc
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 13 minuta
1

17:26Livoç i PoshtëmStacioni Livoç i Poshtëm

18:09FerizajStacioni Ferizaj

Herolindi
2.3€
2
Ndërrim në: Goni ComPritja: 11 minuta
3

18:20FerizajStacioni Ferizaj

18:35ShtimeStacioni Shtime

Goni Com
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 9 minuta
Çmimi total: 2.8
1

18:26Livoç i PoshtëmStacioni Livoç i Poshtëm

19:09FerizajStacioni Ferizaj

Dritoni-Reisen
2.3€
2
Ndërrim në: Dili ComercPritja: 11 minuta
3

19:20FerizajStacioni Ferizaj

19:35ShtimeStacioni Shtime

Dili Comerc
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 9 minuta
Çmimi total: 2.8

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.