GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shtime, Kosovë Livoç i Poshtëm, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:10Prizren

14:04ShtimeStacioni Shtime

15:03Livoç i PoshtëmStacioni Livoç i Poshtëm

15:09Gjilan

Merkatori
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:35ShtimeStacioni Shtime

12:50FerizajStacioni Ferizaj

Dili Comerc
?€
2
Ndërrim në: Endriti Sh.P.KPritja: 10 minuta
3

13:00FerizajStacioni Ferizaj

13:50Livoç i PoshtëmStacioni Livoç i Poshtëm

Endriti Sh.P.K
2.29€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 15 minuta
Çmimi total: 2.29
1

13:35ShtimeStacioni Shtime

13:50FerizajStacioni Ferizaj

Dili Comerc
?€
2
Ndërrim në: BallkaniPritja: 10 minuta
3

14:00FerizajStacioni Ferizaj

14:43Livoç i PoshtëmStacioni Livoç i Poshtëm

Ballkani
2.3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 8 minuta
Çmimi total: 2.3
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.