GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Livadhja, Shqipëri Tiranë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:00Konispol

15:22LivadhjaStacioni Livadhja

20:15TiranëStacioni Tiranë

Anbastar
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:22LivadhjaStacioni Livadhja

19:40DurrësStacioni Durrës

Anbastar
?Lekë
2
Ndërrim në: Riki TransPritja: 40 minuta
3

20:20DurrësStacioni Durrës

20:58TiranëStacioni Tiranë

Riki Trans
50Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 36 minuta
Çmimi total: 50 Lekë
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.