GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lipjan, Kosovë Kotor, Mali i Zi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

18:45LipjanStacioni Lipjan

19:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Nt Dardani
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 1 orë, 30 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

05:30KotorStacioni Kotor

Barileva
25€
Kohëzgjatja totale:~10 orë, 45 minuta
Çmimi total: 25
1

19:04LipjanStacioni Lipjan

20:25PrizrenStacioni Prizren

Zhur Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 1 orë, 45 minuta
3

22:10PrizrenStacioni Prizren

05:30KotorStacioni Kotor

Barileva
25€
Kohëzgjatja totale:~10 orë, 26 minuta
Çmimi total: 25
1

19:35LipjanStacioni Lipjan

19:57PrishtinëStacioni Prishtinë

Dardi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 1 orë, 3 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

05:30KotorStacioni Kotor

Barileva
25€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 55 minuta
Çmimi total: 25
1

19:39LipjanStacioni Lipjan

21:00PrizrenStacioni Prizren

Bres Turs
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 1 orë, 10 minuta
3

22:10PrizrenStacioni Prizren

05:30KotorStacioni Kotor

Barileva
25€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 51 minuta
Çmimi total: 25
1

20:19LipjanStacioni Lipjan

20:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Bres Turs
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 40 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

05:30KotorStacioni Kotor

Barileva
25€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 11 minuta
Çmimi total: 25

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.