GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lipjan, Kosovë Gllavigjicë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:25LipjanStacioni Lipjan

17:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Lipjan Sh.P.K
1€
2
Ndërrim në: Pranvera ToursPritja: 13 minuta
3

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

19:05GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

Pranvera Tours
4€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 40 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.