GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Librazhd, Shqipëri Himarë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:20LibrazhdStacioni Librazhd

13:50LushnjeStacioni Lushnje

Alesio Vl 2011
?Lekë
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 48 minuta
3

14:38LushnjeStacioni Lushnje

16:58HimarëStacioni Himarë

Riviera Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 38 minuta
1

12:20LibrazhdStacioni Librazhd

15:10VlorëStacioni Vlorë

Alesio Vl 2011
600Lekë
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 48 minuta
3

15:58VlorëStacioni Vlorë

16:58HimarëStacioni Himarë

Riviera Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 38 minuta
Çmimi total: 600 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.