GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lezhë, Shqipëri Dhërmi, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:18LezhëStacioni Lezhë

12:25TiranëStacioni Tiranë

Rozafa Ortalet
?Lekë
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 35 minuta
3

13:00TiranëStacioni Tiranë

16:34DhërmiStacioni Dhërmi

Riviera Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 16 minuta
1

11:30LezhëStacioni Lezhë

12:33TiranëStacioni Tiranë

Linda 80
?Lekë
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 27 minuta
3

13:00TiranëStacioni Tiranë

16:34DhërmiStacioni Dhërmi

Riviera Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 4 minuta
1

11:30LezhëStacioni Lezhë

13:08DurrësStacioni Durrës

Linda 80
250Lekë
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 27 minuta
3

13:35DurrësStacioni Durrës

16:34DhërmiStacioni Dhërmi

Riviera Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 4 minuta
Çmimi total: 250 Lekë
1

11:37LezhëStacioni Lezhë

12:40TiranëStacioni Tiranë

Terbuni Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 20 minuta
3

13:00TiranëStacioni Tiranë

16:34DhërmiStacioni Dhërmi

Riviera Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 57 minuta
1

11:40LezhëStacioni Lezhë

12:43TiranëStacioni Tiranë

Markaj Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 17 minuta
3

13:00TiranëStacioni Tiranë

16:34DhërmiStacioni Dhërmi

Riviera Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 54 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.