GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Lezhë, Shqipëri Frankfurt, Gjermani

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

09:45LezhëStacioni Lezhë

09:44FrankfurtStacioni Frankfurt

Deva Tours
100€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:00LezhëStacioni Lezhë

09:50ShkodërStacioni Shkodër

Linda 80
200Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 40 minuta
3

10:30ShkodërStacioni Shkodër

10:29FrankfurtStacioni Frankfurt

Deva Tours
100€
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 29 minuta
Çmimi total: 100
1

09:03LezhëStacioni Lezhë

09:46ShkodërStacioni Shkodër

Iridest Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 44 minuta
3

10:30ShkodërStacioni Shkodër

10:29FrankfurtStacioni Frankfurt

Deva Tours
100€
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 26 minuta
Çmimi total: 100
1

09:07LezhëStacioni Lezhë

09:55ShkodërStacioni Shkodër

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 35 minuta
3

10:30ShkodërStacioni Shkodër

10:29FrankfurtStacioni Frankfurt

Deva Tours
100€
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 22 minuta
Çmimi total: 100
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.