GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kukës, Shqipëri Strugë, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:17KukësStacioni Kukës

18:16TiranëStacioni Tiranë

Rilindi Shpk
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Drita TravelPritja: 44 minuta
3

19:00TiranëStacioni Tiranë

22:00StrugëStacioni Strugë

Drita Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 43 minuta
Çmimi total: 15
1

16:17KukësStacioni Kukës

18:16TiranëStacioni Tiranë

Abadoni
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Drita TravelPritja: 44 minuta
3

19:00TiranëStacioni Tiranë

22:00StrugëStacioni Strugë

Drita Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 43 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.