GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Ksilokastro, Greqi Himarë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

22:45KsilokastroStacioni Ksilokastro

06:50VlorëStacioni Vlorë

Ruci Tours
?€
2
Ndërrim në: Trans ElPritja: 51 minuta
3

07:41VlorëStacioni Vlorë

08:41HimarëStacioni Himarë

Trans El
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 56 minuta
1

22:45KsilokastroStacioni Ksilokastro

06:50VlorëStacioni Vlorë

Ruci Tours
?€
2
Ndërrim në: Trans-ElPritja: 1 orë, 36 minuta
3

08:26VlorëStacioni Vlorë

09:26HimarëStacioni Himarë

Trans-El
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~10 orë, 41 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.