GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Korçë, Shqipëri Selanik, Greqi

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

05:00Tiranë

09:35KorçëStacioni Korçë

15:50SelanikStacioni Selanik

Metro Al Travel
?€

05:00Tiranë

09:35KorçëStacioni Korçë

15:50SelanikStacioni Selanik

Alba Trans
?€

08:00Tiranë

12:35KorçëStacioni Korçë

18:50SelanikStacioni Selanik

Metro Al Travel
?€

08:30Tiranë

13:05KorçëStacioni Korçë

19:20SelanikStacioni Selanik

Alba Trans
?€

11:00Tiranë

15:35KorçëStacioni Korçë

21:50SelanikStacioni Selanik

Alba Trans
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:35KorçëStacioni Korçë

18:05VeriaStacioni Veria

Metro Al Travel
?€
2
Ndërrim në: Alba TransPritja: 30 minuta
3

18:35VeriaStacioni Veria

19:20SelanikStacioni Selanik

Alba Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 45 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.