GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Korçë, Shqipëri Belsh, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

10:00KorçëStacioni Korçë

12:55BelshStacioni Belsh

13:58Berat

Star Bus Korça
?Lekë

11:00KorçëStacioni Korçë

13:55BelshStacioni Belsh

14:58Berat

Bitri
?Lekë

13:00KorçëStacioni Korçë

15:55BelshStacioni Belsh

16:58Berat

Bitri
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

09:30KorçëStacioni Korçë

11:20LibrazhdStacioni Librazhd

Star Bus Korça
?Lekë
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 30 minuta

11:50LibrazhdStacioni Librazhd

12:55BelshStacioni Belsh

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 25 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.