GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Belsh, Shqipëri Korçë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

04:30Berat

05:33BelshStacioni Belsh

08:28KorçëStacioni Korçë

Star Bus Korça
?Lekë

04:30Berat

05:33BelshStacioni Belsh

08:28KorçëStacioni Korçë

Bitri
?Lekë

05:00Berat

06:03BelshStacioni Belsh

08:58KorçëStacioni Korçë

Bitri
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:33BelshStacioni Belsh

06:38LibrazhdStacioni Librazhd

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Trans KelaPritja: 16 minuta
3

06:54LibrazhdStacioni Librazhd

08:44KorçëStacioni Korçë

Trans Kela
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 11 minuta
1

05:33BelshStacioni Belsh

06:38LibrazhdStacioni Librazhd

Bitri
?Lekë
2
Ndërrim në: Trans KelaPritja: 16 minuta
3

06:54LibrazhdStacioni Librazhd

08:44KorçëStacioni Korçë

Trans Kela
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 11 minuta
1

06:03BelshStacioni Belsh

07:08LibrazhdStacioni Librazhd

Bitri
?Lekë
2
Ndërrim në: Metro Al TravelPritja: 17 minuta
3

07:25LibrazhdStacioni Librazhd

09:35KorçëStacioni Korçë

Metro Al Travel
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 32 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.