GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Koplik, Shqipëri Krujë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:45KoplikStacioni Koplik

16:12ShkodërStacioni Shkodër

Beam Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Aldi 04Pritja: 18 minuta
3

16:30ShkodërStacioni Shkodër

18:00KrujëStacioni Krujë

Aldi 04
300Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 15 minuta
Çmimi total: 300 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.