GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Klinë, Kosovë Zagreb, Kroaci

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:28KlinëStacioni Klinë

18:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Berisha Impex
3.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 2 orë, 23 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:00ZagrebStacioni Zagreb

Vector Travel
50€
Kohëzgjatja totale:~16 orë, 32 minuta
Çmimi total: 50
1

18:28KlinëStacioni Klinë

19:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Bala
3.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 1 orë, 23 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:00ZagrebStacioni Zagreb

Vector Travel
50€
Kohëzgjatja totale:~15 orë, 32 minuta
Çmimi total: 50

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.