GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Klinë, Kosovë Graçanicë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:38KlinëStacioni Klinë

07:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Bala
3.5€
2
Ndërrim në: Janjeva-TursPritja: 13 minuta
3

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:05GraçanicëStacioni Graçanicë

Janjeva-Turs
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 27 minuta
Çmimi total: 3.5
1

14:28KlinëStacioni Klinë

15:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Niku-Tours
?€
2
Ndërrim në: Maxhari ToursPritja: 13 minuta
3

15:50PrishtinëStacioni Prishtinë

16:01GraçanicëStacioni Graçanicë

Maxhari Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 33 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.